Satış ve Teslimat Koşulları

Sipariş Gönderim

Siparişleriniz, ödemeniz alındıktan sonra, eldeki stok durumuna göre en geç 1 ila 3 iş günü içerisinde hazırlanır. Ürün stoğu uygun ise aynı gün hızlı kargolama da yapılmaktadır.Gönderim süresinde olası bir değişiklik olursa mutlaka sizinle iletişime geçilecektir.Ürün kargoya verildiğinde size mesaj ve ya e-posta yoluyla haber verilir.

Cam/Geometrik Teraryum Tasarımlar ve Saksı Aranjmanları Teslimatı

İzmir ili;

Ürünlerimiz İzmir ili içerisinde adrese teslimdir.

Teslimat Bölgeleri;

Alsancak,Konak,Narlıdere,Hatay,Balçova,Güzelyalı,Güzelbahçe,Karşıyaka,Mavişehir,Çiğli,Menemen(Ulukent),Gaziemir,Menderes ve Kemalpaşa(Organize Sanayi'ye kadar). Farklı bir teslimat bölgesi talebiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.  

 

Adrese teslim teraryum tasarımlar hafta içi saat 09:00-18:00 saatleri arasında, hafta sonu ise özel talep üzerine sizinle saat konusunda teyitleşilip teslim edilir.

 

Doğaya duyduğumuz saygıdan dolayı, adrese elden teslim ürünlerimizi el yapımı ‘File Sepet’ ile teslim ediyoruz. Özel mesajınızı ekliyoruz ve minik balonlar ile süslüyoruz.

 

İzmir dışı gönderim;

Ürünün doğallığı ve tasarımı bozulabileceği için şehir dışına maalesef tasarımlı olarak gönderim yapılamamaktadır. 

Ancak İzmir dışına gönderimlerde, satın aldığınız tasarım sizin için dikime hazır şekilde tek tek (fotoğrafta gördüğünüz üründeki cam fanusu, bitkileri ve dekoratif ürünleri) paketlenir ve teraryum yapım ve bakım kılavuzu ile birlikte gönderilir.

Keyifle kendi teraryumunuzu tasarlama ve ya hediye etme imkanı sunar.

 

İade ve Değişim

Tüm tasarım teraryumlarımız ve sizin için özel tasarımı yapılan ürünlerimiz sizden onay alınarak son haline kavuşur.İade edilebilmesini gerektiren bir koşulu yoktur.
Anlaşmalı kargo firmamız Yurt İçi Kargo'dur.Kargoda hasar görmüş camlar ve diğer ürünler Kaytus Design’a fotoğrafları iletildiği takdirde (whatsapp ya da email) yenisi ile değiştirilir. Ürünün stokta olmadığı durumda ise para iadesi yapılır. 


Kaytus Design Teraryum Kendin Yap Kiti
Türkiye'de ilk defa Kaytus Design tarafından tasarımı ve üretimi yapılmıştır.

Türkiye'nin her yerine ve hatta yurt dışına gönderim yapılabilinmektedir.

Kendin Yap Kiti’nin içeriğinde, detaylı şekilde teraryum yapımı ve bitki bakımı anlatılmaktadır.Kendin Yap(DIY) kategorisinin içinden daha fazla detay bilgiye sahip olabilirsiniz.


Sipariş ve teslimata yönelik sorularınız olması durumunda 05321515081 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Şimdiden siparişiniz için teşekkür ederiz.

Kaytus Design